Turna

Turna (Grus grus) Türkiye’de İç Anadolu, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu bölgelerinde bulunur. Yaşam alanlarının tahrip edilmesi, hatalı tarım uygulamaları ve kaçak avcılık karşı karşıya oldukları ana tehditlerdir.

Uluslararası

Çukur & Yılmaz ortak avukatlık bürosu ile çalışmayı tercih eden Türk şirket ve iş insanlarının işlerinin önemli ölçüde uluslararası boyutları da var. Hizmet verdiğimiz şirketlerin yarıdan fazlası da uluslararası sermayeli veya ortaklı şirketler.

Bu yüzden işimizin önemli bir bölümü uluslararası. Biz Çukur & Yılmaz’da, iş dünyasının tüm uluslararası hukuki meselelerine hızla yanıt verecek şekilde yapılandık. Hizmet çeşitliliğimiz, deneyimimiz ve uluslararası bağlantılarımız da bu konudaki her türlü ihtiyaca en hızlı ve etkin şekilde yanıt verebilecek şekilde.

Uluslararası hukuki hizmetlerimizde elimizdeki iş için en iyi, işin niteliğine en uygun, ulaşılabilir bütçeli uluslararası partnerlerimizi seçerek, en hızlı şekilde ilerliyoruz.  

Çukur & Yılmaz hukuk büromuzun temel hizmet dilleri Türkçe ve İngilizce’dir. Ayrıca hukuk firmamızda, Almanca, İtalyanca ve Fransızca dillerini de kullanabilen avukatlar ve deneyimli çevirmenler de bulunuyor. Çukur & Yılmaz avukatları arasında saygın uluslararası üniversitelerde eğitim almış birçok ekip arkadaşımız var.

20 yıla yaklaşan bir süredir seçkin uluslararası hukuk büroları ile kurduğumuz köklü işbirliği olanaklarımız sayesinde, dünyanın her noktasında etkin ve hızlı hizmet almanız için size destek oluyoruz. 

Çukur & Yılmaz hukuk firmasında uluslararası işlerimizde hiçbir ülke veya bölgede tek seçenekle sınırlı değiliz. Büyük bir alternatif çeşitliliğine sahibiz. Her uluslararası işimizde uluslararası çözüm ortaklarımızı, mutlaka işe uygun seçenekler üreterek, hizmeti alacak şirket ile birlikte ortak akıl ve kararla belirliyoruz.

Dünyanın en saygın ve en önde gelen hukuk bürolarından birçoğu Türk hukukuyla ilgili konularda Çukur & Yılmaz ortak avukatlık bürosuna ve deneyimli avukatlarımıza güveniyorlar. Bu uluslararası hukuk firmaları, uzun yıllardır kendi Müvekkillerine bizi gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorlar. Dünyanın bu lider hukuk firmaları, bizim yönlendirdiğimiz işlerde Çukur & Yılmaz  hukuk bürosu ile birlikte çalışmak ve müştereken hizmet sunmak konusunda bizi daima cesaretlendiriyorlar.

Ayrıca Çukur & Yılmaz ortak avukatlık bürosu, Avrupa’nın tanınmış hukuk bürolarının üyesi olduğu, 42 ülkede 4000’den fazla avukatla hizmet veren AEL Network’unun de Türkiye münhasır üyesi. Çukur & Yılmaz hukuk firmasımüvekkillerinin uluslararası hukuki ihtiyaçlarında AEL Üyesi diğer uluslararası hukuk büroları ile birlikte de hizmet verebiliyor. 

Aynı şekilde Hukuk Büromuz Avrupa’nın en saygın hukuk networklerinden olan TELFA’nın da Türkiye münhasır üyesiyiz. TELFA’nın, Kuzey ve Güney Amerika kıtasının en büyük hukuk networkü USLAW ve Afrika’nın saygın hukuk bürolarının oluşturduğu Africa Legal Network ile işbirliği neticesinde, Çukur & Yılmaz, bu networkler üzerinden tüm Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika ve Afrika kıtalarında en yüksek kalitede ve en yaygın şekilde hukuk hizmeti sağlama olanağını Müvekkillerine sunuyor.

Gerek üyesi olduğumuz hukuk networkleri, gerekse de dünyanın her bölgesindeki ulusal hukuk büroları ile uzun yıllara dayanan işbirliklerimiz, uluslararası işlerimizde bize esneklik, verimlilik, maliyet avantajı ve hız sağlıyor.