Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Yalı Çapkını

Adını İzmir’den alan Yalı Çapkını (Halcyon smyrnensis), çoklukla Doğu Akdeniz Bölgesi’nde gözlemlenir. Yaşam alanları olan sulak alanların tahrip edilmesi nesilleri için en büyük tehdittir. 

Sektörlerimiz

25 Yılı aşkın bir zamandır iş dünyasına hizmet veren bir hukuk bürosu olarak, sektörel bilgi ve uzmanlığın işimize nasıl değer kattığını yakından biliyor ve deneyimliyoruz.

Hizmet verdiğimiz birçok sektör, yasal çerçevede özel olarak düzenlenmiş ve kendisine özel bir mevzuata da sahip konumda. Ayrıca, pek çok genel yasal düzenlemenin farklı endüstrilerdeki uygulamasının, yansımasının ve etkisinin ne ölçüde değişiklik gösterebileceğinin de yaşıyoruz.

Çeyrek asrı geçen zaman boyunca, hizmet verdiğimiz şirketlerin faaliyet gösterdiği sektörlerden birçoğunda, bu sektörlerin dinamiklerini, iş kültürlerini ve özel ihtiyaçlarını yakından tanıma ve anlama fırsatımız oldu. 

Bu tecrübelerimizi, benzer sektörlerdeki yeni işlerimizde, şirketlerin hukuk güvenliği içerisinde gelişimine yardımcı olmak üzere kullanıyoruz. Bu uzmanlıklarımız hizmetlerimize hız katıyor, bu sektörleri ilgilendiren özel hukuki mevzuata hâkim olmamızı mümkün kılıyor ve uygulanabilir pratik çözümler geliştirmemizi kolaylaştırıyor.

Bu sektörlerle bağlantılı sivil toplum örgütleri ve meslek kuruluşları ile de yakın ilişki içerisinde bulunuyor ve bunlara da destek veriyoruz.

0
ANA SEKTÖREL GRUP
+ 0
SEKTÖR
+ 0
2011 YILINDAN BU YANA SEKTÖREL HİZMETLERİMİZ İÇİN ALDIĞIMIZ ULUSLARARASI ÖDÜLLER