MELODİ OLCAY KESKİNER

Avukat
Melodi Olcay Keskiner, Çukur & Yılmaz Ortak Avukatlık Bürosunun Fikri Mülkiyet, Bilgi ve İletişim Teknolojileri & Dijital Medya ve Ticaret Hukuku ekiplerinde yer alan bir avukattır.

Melodi Olcay Keskiner, Çukur & Yılmaz’da fikri mülkiyet, bilgi ve iletişim teknolojileri & dijital medya ve ticaret hukuku ve ticari sözleşmeler alanlarında çalışan avukatlardan biridir. Bu konulardaki hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, bu alanlardaki hukuki ihtilafların çözümünde de avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Melodi’nin fikri mülkiyet hukuku alanındaki çalışmaları, Türkiye’de ve uluslararası düzeyde her türlü marka, tasarım, telif hakkı, faydalı model, patent ve dijital fikri mülkiyet haklarının geliştirilmesi, ticarileştirilmesi ve korunması konusundaki hukuki danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

Ayrıca, Melodi’nin tüketici hukuku ve tüketici uyuşmazlıklarının çözümlenmesi konusunda önemli bir deneyimi vardır ve otomotiv, motorlu araçlar, beyaz eşya ve elektronik, gıda, tüketici ürünleri ve bilgi & iletişim teknolojileri sektörlerinki şirketlere tüketici hukuku alanında düzenli destek vermektedir.

Fikri Mülkiyet Hukuku

Ticaret Hukuku ve Ticari Sözleşmeler

Bilgi ve İletişim Teknolojileri & Dijital Medya

Kişisel Verilerin Korunması ve Siber Güvenlik

Tüketici Hukuku

Dava, Takip ve Hukuki İhtilafların Çözümlenmesi

Essex Üniversitesi, Uluslararası Ticaret Hukuku Lisansüstü Programı

New York Üniversitesi, Medya Hukuku Online Programı

Harvard Üniversitesi, Sözleşmeler Hukuku Online Programı

Harvard Üniversitesi, Avukatlar İçin CS50 Online Programı

Yaşar Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

Özel Ege Koleji

Türkçe ve İngilizce