Leopar

Nesli tükenme tehlikesi altındaki Kafkasya leoparı (Panthera pardus), Türkiye’nin kuzeydoğusunu da içine alan Kafkasya bölgesinde nadiren yaşamaya devam ediyor.

Hikayemiz

Biz iş dünyasının, büyüyen ve ilham veren şirketlerin hukuk danışmanıyız.

Türkiye’de sürdürülebilir büyüme, gelişme ve istikrar içerisinde iş yapmanın nasıl bir emek ve özen gerektirdiğini iyi biliyoruz.

Çünkü biz de Çukur & Yılmaz hukuk firması olarak, 25 yılı aşan süredir bu iş dünyasının aktif bir parçasıyız. 

Çukur & Yılmaz hukuk bürosunda işimiz, şirketlere, kurumlara ve iş insanlarına, işlerini büyütür ve geliştirirken bir takım arkadaşı duygusu ile ve ileri görüşlü bir yaklaşımla hukuk hizmetleri vermek.

Bu karmaşık, rekabetçi ve değişken iş ortamında, pozitif ve hesap verebilir çözümler ile değer yaratan, netlik sağlayan ve başarılı iş sonuçlarını getiren, güvenilir bir hukuk danışmanına ihtiyaç duyduğunuzda, Çukur & Yılmaz avukatları her zaman iyi seçeneklerden biridir.

1993 Yılında kurulmuş olan Çukur & Yılmaz Ortak Avukatlık Bürosu, ülkemiz iş çevrelerinde ve uluslararası alanda iyi tanınan ve saygı gören bir hukuk firmasıdır.

İkiz kardeşler Evrim ve Devrim Çukur ile Mustafa Alp Yılmaz’ın 1988 yılında Hukuk fakültesinin ilk günlerinde başlayan dostlukları, 1993 yılında Çukur & Yılmaz’ın kurulmasının yapıtaşıdır. İdealist öğretmen ailelerden gelen ve Ege’nin küçük kasabalarında yetişen bu üç, yetenekli ve azimli genç, bugün Türkiye’nin en saygıdeğer hukuk firmalarından birinin kurucuları oldular. Önce İzmir’de şirketlere ve iş dünyasına hizmet veren bir hukuk bürosu olarak başlayan başarı yolculuğu, 2000’lerin başında, başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin diğer iş şehirlerine ve bölgelerine yayılırken, Çukur & Yılmaz’a uluslararası hizmetler ve işbirlikleri ile yeni imkânlar ve yetenekler kazandırdı.

Çukur & Yılmaz kurucuları, öncü bir hukuk firması yaratmanın da ötesinde, kendilerini daima topluma, dünyaya ve hukuk sektörüne hizmet eden, bu anlamda değer üreten ve sorumluluk taşıyan bireyler olarak gördüler. Bu anlayış, kurucularının ruhundan, oluşturdukları kurumun karakterine taşındı. Bugün de bu kurucu değerler bize rehberlik etmeye devam ediyor.

Çukur & Yılmaz’da, özellikle şirketler hukuku, ticaret hukuku, teknoloji hukuku, insan kaynakları ve iş hukuku ve hukuki mevzuata uyum alanlarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetlerimizin yüksek kalite standartları, bağımsız uluslararası kurumlar tarafından tavsiye edilmekte ve ödüller ile takdir edilmektedir.

Biz tüm Türkiye’de hizmet veren bir hukuk bürosuyuz. Hizmetlerimiz Türkiye’nin önde gelen tüm iş şehirlerini ve bölgelerini kapsayacak şekilde yapılanmıştır. Bu kapasitemiz, özellikle Türkiye’nin farklı ticari merkezlerinde iş yapan şirket ve kurumlar için ciddi bir kolaylık, hizmet etkinliği ve maliyet avantajı yaratmaktadır.

Ülkemizin, uluslararası bağlantıları ve deneyimi en yüksek hukuk bürolarından birisiyiz.  Uluslararası alandaki hukuki hizmet ihtiyaçlarınız için güçlü bir köprü, yurtdışındaki girişimlerinizin yol arkadaşıyız.

Çukur & Yılmaz’da, tüm çalışmalarımızı sorumlu iş anlayışı, toplumsal duyarlılık, çevreye ve dünyaya saygı, yüksek etik değerler ve yaşama bütünüyle pozitif bir değer katma duygusu ile yürütüyoruz.

+ 0
YILLIK DENEYİM
+ 0
KİŞİLİK BİR TAKIM
+ 0
HİZMET ALANIMIZ TÜM TÜRKİYE
+ 0
SON 10 YILDA ALDIĞIMIZ “TÜRKİYE’DE YILIN HUKUK BÜROSU” ÖDÜLLERİ