Neden Farklıyız

Yunus

Yunus (Delphinus delphis), Türkiye’nin bütün denizlerinde yaygın olarak yaşar. Son 40 yıl içinde türün nüfusu aşırı avlanma ve yaşam alanlarının bozulması sonucu %50 düşmüştür.

Ünvanlara Değil İnsanlara Hizmet Veriyoruz

Biz Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerine ve kurumlarına hizmet sunarken,  onları birer şirket adı, unvan veya dosya numarası olarak görmüyoruz. Bu şirket ve kurumların bireylerden oluşan takımlar olduklarının, ilgilendiğimiz konuların ise dosya isimleri değil insan hikâyeleri olduğunun farkındayız. Tıpkı bizim hukuk büromuzun da hizmet ve değer yaratan bireylerden oluşuyor olması gibi.

Bu anlayışla şirket ve kurumlara hukuk hizmeti verirken, Çukur & Yılmaz’da aslında tüm işimiz kişisel ve insan insana. Bunun anlamını ve sorumluluğunu biliyoruz. Mesleğimizin insani yönünü daima dikkate alıyoruz. Çukur & Yılmaz’da sizi protokol ve resmiyet değil, saygı ve içtenlik karşılar.

Bu yüzden en önem verdiğimiz hususlardan birisi doğru iletişim. Sizin için daima hazır ve ulaşılabilir olmak, hızlı geri dönüş sağlamak, çalışma azmimizi ve tutkumuzu işimize yansıtmak bu bakış açımızın doğal bir sonucu. Her zaman açık sözlü, objektif ve netiz.

Hizmet verdiğimiz şirketler ve iş insanlarının değişen beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak daha iyi ve yeni yollar bulmaya hevesliyiz. Bunu, yüksek kalite standartları, verimlilik ve müşteri hizmetlerinde mükemmellik ile gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Bu yaklaşımımızın doğal bir sonucu olarak, hizmetlerimizi yarattığımız gerçek değere göre fiyatlamayı ilke edinen, alternatif hizmet ve ücret modelleri sunan, şeffaf bir ücret politikamız var.