Neden Farklıyız

Akdeniz Foku

Akdeniz Foku (Monachus monachus) Türkiye kıyılarında; Marmara, Ege ve Akdeniz’deki sahillerde yaşar. Nesli kritik derecede tehdit altında olan bir türdür.

Pozitif, Mutlu ve İyimseriz

Hukuki meselelerin, şirketlerin ve iş insanlarının çalışma hayatlarının en keyifli bölümlerinden birini oluşturması pek nadirdir.

Hele asık suratlı, gergin, yukarıdan bakan, sıkıcı ya da karamsar bir hukuk danışmanı ile bu hukuki süreçleri yürütmenin nasıl zorlayıcı deneyim olduğunu tahmin edebiliyoruz.

İyi haber şu ki, biz Çukur & Yılmaz’da meselelere ve insanlara pozitif bir bakış açısı ile yaklaşıyoruz. Sizin sorun dediklerinize, bir çözümlenecek meseleler diyoruz. 

Sizi ve işlerinizi dinlerken ve sizin için neler yapabileceğimizi değerlendirirken, yargılarımız, ön yargılarımız, peşin kabullerimiz yok. Engellerin, sınırlamaların, krizlerin veya ihtilafların ötesine bakıyor ve bunların içerisinde saklı imkânlara, fırsatlara, çıkış yollarına ve deneyimlere odaklanıyoruz. 

Bu yaklaşımız bizi, pek çok şirketin alıştığının dışında, pozitif ve çözüm odaklı bir hukuk bürosu olarak tanımlıyor. 

Sizlere sadece yasal düzenlemelerin veya bir yargı kararının ya da idari işlemin ne dediğini söylemenin ötesinde, gerçek kazanımlar yaratan, uygulanabilir ve size özel çözüm fikirleri üretiyoruz. Niyetinizi gerçekleştirmeniz ve amacınıza ulaşmanız için yeni seçenekler arıyoruz. Belirsiz ve değişken bir hukuk zemininde iş yapmaya çalışırken, sizlere netlik ve kolaylık sağlamaya çalışıyoruz.

Bu pozitif tavrın temelinde ne var diye sorarsanız cevabımız basit: Bizler huzurlu bir işyerinde sevdiğimiz işi yapan mutlu avukatlarız.

İş yaşamımız ve özel hayatlarımız dengeli ve bunlar bizim kim olduğumuzun eşit değerdeki parçaları. Hayatın getirdikleri karşısında daima iyimseriz.

Hukuki meseleler karmaşık, sıkıcı ve zorlu olsa bile, müşterilerimize rahatlık ve keyif veren bir iş deneyimi sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.