Ekibimiz

Anadolu Orkidesi

Anadolu Orkidesi (Orchis Anatolia), Türkiye’de yaşayan 160 kadar orkide türünden bir çiçektir. Yumrularının gıda endüstrisinde kullanımı nedeniyle hızla tükenmektedir.

Bir Bakışta Ekibimiz

Çukur & Yılmaz hukuk firması olarak yaklaşık 30 kişilik bir ekip ile hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktayız.

Çukur & Yılmaz’ın deneyimli ortakları ve kıdemli avukatları, uluslararası iş ve hukuk dünyasında uzun yıllardır tanınan, çalışma alanlarında ve hizmet verdikleri sektörlerde önde gelen bağımsız kurumlarca ismen tavsiye edilen avukatlardır.

Çukur & Yılmaz’daki diğer avukatlarımız da Türkiye’nin ve dünyanın saygın üniversitelerinden lisans ve lisansüstü derecelere sahip, yüksek nitelikli ve karmaşık hukuki konularda derinlemesine bilgili ve deneyimli hukukçulardır. 

Yeni kuşakların parlak renklerini de taşıyan bu değerli ekibimiz ve genç avukatlar, sürekli bir mesleki ve kişisel gelişim içerisinde, Çukur & Yılmaz ortak avukatlık bürosuna çeşitlilik ve dinamizm katıyorlar.

Avukat ekibimizin temel hizmet dilleri Türkçe ve İngilizcedir. Almanca, Fransızca ve İtalyanca da hukuk büromuzun hizmet dilleri arasında yer alabilmektedir.

Çukur & Yılmaz hukuk bürosundaki avukatların profesyonel CV’lerine ulaşmak için bizimle irtibat kurmanızdan memnuniyet duyarız.

+ 0
ORTAK AVUKATLARIMIZ VE KIDEMLİ DANIŞMANLARIMI
+ 0
EKİBİMİZDEKİ DİĞER HUKUKÇULAR
+ 0 %
KADIN AVUKATLARIMIZ
+ 0 %
LİSANSÜSTÜ DERECEYE SAHİP ORTAK AVUKATLARIMIZ
+ 0 %
Y (MİLENYUM) KUŞAĞI ORTAK AVUKATLARIMIZ