Leopar

Nesli tükenme tehlikesi altındaki Kafkasya leoparı (Panthera pardus), Türkiye’nin kuzeydoğusunu da içine alan Kafkasya bölgesinde nadiren yaşamaya devam ediyor.

Bizi Tanıyın

Biz iş dünyasının hukuk danışmanıyız.

Türkiye’de sürdürülebilir büyüme, gelişme ve istikrar içerisinde iş yapmanın nasıl bir emek ve özen gerektirdiğini iyi biliyoruz.

Çünkü biz de 25 yılı aşan süredir bu iş dünyasının aktif bir parçasıyız. 

Tüm işimiz şirketlere, kurumlara ve iş insanlarına, işlerini büyütür ve geliştirirken bir takım arkadaşı duygusu ile ve ileri görüşlü bir yaklaşımla hukuk hizmetleri vermek.

Bu karmaşık, rekabetçi ve değişken iş ortamında, pozitif ve hesap verebilir çözümler ile değer yaratan, netlik sağlayan ve başarılı iş sonuçlarını getiren, güvenilir bir hukuk danışmanına ihtiyaç duyduğunuzda, Çukur & Yılmaz her zaman iyi seçeneklerden biridir.

1993 Yılında kurulmuş olan Çukur & Yılmaz Ortak Avukatlık Bürosu, ülkemiz iş çevrelerinde ve uluslararası alanda iyi tanınan ve saygı gören bir hukuk firmasıdır.

Bağımsız bir ulusal hukuk bürosu olarak, özellikle şirketler, ticaret, teknoloji, insan kaynakları ve projeler alanlarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetlerimizin yüksek kalite standartları, bağımsız uluslararası kurumlar tarafından tavsiye edilmekte ve ödüller ile takdir edilmektedir.

Biz tüm Türkiye’de hizmet veren bir hukuk bürosuyuz. Hizmetlerimiz Türkiye’nin önde gelen tüm iş şehirlerini ve bölgelerini kapsayacak şekilde yapılanmıştır. Bu kapasitemiz, özellikle Türkiye’nin farklı ticari merkezlerinde iş yapan şirket ve kurumlar için ciddi bir kolaylık, hizmet etkinliği ve maliyet avantajı yaratmaktadır.

Ülkemizin, uluslararası bağlantıları ve deneyimi en yüksek hukuk bürolarından birisiyiz.  Uluslararası alandaki hukuki hizmet ihtiyaçlarınız için güçlü bir köprü, yurtdışındaki girişimlerinizin yol arkadaşıyız.

Çukur & Yılmaz, tüm çalışmalarını sorumlu iş anlayışı, toplumsal duyarlılık, çevreye ve dünyaya saygı, yüksek etik değerler ve yaşama bütünüyle pozitif bir değer katma duygusu ile yürütür.

+ 0
YILLIK DENEYİM
+ 0
KİŞİLİK BİR TAKIM
+ 0
HİZMET ALANIMIZ TÜM TÜRKİYE
+ 0
2011 YILINDAN BU YANA ALDIĞIMIZ “TÜRKİYE’DE YILIN HUKUK BÜROSU” ÖDÜLLERİ