Kardelen

İlk olarak 1874 yılında, İzmir yakınındaki dağlarda bulunmuş olan kardelen (Galanthus Elwesii), Kuzeybatı, Batı, Güneybatı Anadolu’da yayılış gösterir. Doğadan aşırı miktarda toplanarak satılması kardelenlerin neslini tehlike altına sokmuştur.

Bize Katılın

Çukur & Yılmaz ortak avukatlık bürosu ekibi ve ekibimizdeki başarılı avukatlar, başarımızın ve sürdürülebilirliğimizin en temel ve değerli unsurlarından biridir. Hukuk büromuzdaki tüm avukatlar ve yardımcı hizmetler ekibimiz, stajyerlerimiz, kıdem ve ünvanlarından bağımsız olarak bizim takım arkadaşlarımızdır.

Bu bakış açımızla, Çukur & Yılmaz hukuk bürosunda kariyerlerinin her aşamasındaki meslektaşlarımız için ideal bir çalışma ortamı, uzun soluklu bir kariyer planlaması ve fırsat eşitliği sunmaya önem veriyoruz. Ekip arkadaşlarımızı ve avukatlarımızı mesleki ve kişisel gelişim noktasında her zaman destekliyoruz, onları cesaretlendiriyoruz. 

Ekibimizdeki genç yeteneklere, yeni nesil avukatlara çok güveniyoruz; onları esneklik, mentorluk ve yapıcı liderlik uygulamalarımız ile daha ileri sorumluklara ve başarılara hazırlıyoruz. Ekibimizdeki avukatların iş hayatı ve özel hayat dengesini sağlıklı bir düzeyde sağlamak ve çalışma ortamımızın kalitesini yükseltmek için sürekli çalışıyoruz. Ekip üyelerimiz için en iyi işyerini ve en keyifli iş deneyimi yaratmak için çok çaba gösteriyoruz.

ÇUKUR & YILMAZ AKADEMİ’de hem hukuk fakültesi öğrencilerinin hem de genç meslektaşlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olmak amacıyla çeşitli özgün programlar düzenlemekteyiz. Bu programlara başvurarak, kabul edilmeniz halinde alacağınız eğitim ve mentorluk destekleriyle avukatlık kariyerinizde size değer katacak yeni donanımlar ve deneyimler edinmeniz de mümkün olabilmektedir. Bu nedenle web sitemizin bu konudaki sayfalarına bir göz atmanızda fayda bulunmaktadır.

Ayrıca, Çukur & Yılmaz hukuk firmasındaki çalışma ortamımız, toplum ve dünya için yaptıklarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için “Sorumlu İş Anlayışımız” sayfalarımızı ziyaret etmenizi öneririz.

Çukur & Yılmaz ortak avukatlık bürosunda, ekibimize katılacak avukatları, stajyer avukatları ve takım arkadaşlarımızı seçerken, öncelikle mutlu, pozitif, bilinçli, sorumluluk sahibi ve enerjik olmalarını arıyoruz. 

Bize katılmak isteyen her kıdem düzeyi ve pozisyondaki avukat meslektaşlarımızdan liderlik ve iletişim becerilerine sahip takım oyuncuları olmalarını, büyük ölçekli bir hukuk bürosunda uzun vadeli bir kariyer hedefi taşımalarını ve kendini geliştirmeye istekli olmalarını bekliyoruz.

İşimizin önemli bir bölümü uluslararası nitelik taşıdığı için, avukat ve stajyer avukat adaylarının, yasal metinleri hazırlayabilecek ve yorumlayabilecek seviyede, yasal işlemlerde, yazılı ve sözlü iletişimde akıcı ve rahat olacak şekilde ileri düzeyde iş ve hukuk İngilizcesi becerilerine sahip olmalarını tercih ediyoruz.

Uluslararası ve Türkiye’deki önde gelen üniversitelerden alınmış lisansüstü derecelerinin ve diğer ek mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra, etkin olarak kullanılan ikinci bir yabancı dilin de hukuk büromuzun takım arkadaşı seçiminde bir değeri bulunabilmektedir.

Kıdemli ve deneyimli avukatların her zaman hukuk firmamıza rahatça başvurabilmelerini istiyoruz. Bu adayların genel özgeçmiş içeriğine ek olarak önceki mesleki deneyimleri sırasında yaptıkları çalışmalar, rol aldıkları işler, katıldıkları projeler ve bu işlerdeki rolleri hakkında ayrıntılı bilgi sunmalarını bekliyoruz.

Hukuk Büromuzda Stajyer avukatlar için başvurular her yıl en geç Haziran ayı sonuna kadar kabul edilmektedir. Ancak oldukça yüksek sayıda başvuru olduğunu dikkate alarak, biz adaylarımıza daha da erken başvurmalarını önermekteyiz.

Yaz stajı için üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerinin başvurularını kabul ediyoruz. Hukuk Büromuzda, her yıl en geç nisan ayı sonuna kadar yapılacak yaz Stajı başvuruları değerlendirmeye alınabilmektedir. Başvurularda, hangi tarihler arasında yaz stajı yapılmak istendiği de mutlaka belirtilmelidir. Yaz stajı süresinin en az kesintisiz bir ay olması beklenmektedir.

Tüm başvurularınızı gizli ve kişisel veri koruması altında tutmaktayız.

Hukuk Büromuzdaki kariyer imkanlarını öğrenmek ve bize başvuru yapmak için, hemen kariyer@cukuryilmaz.av.tr  adresine e.posta gönderebilirsiniz.