2021-2022 STAJYER VE YAZ STAJYERİ BAŞVURULARIMIZ 1 MARTTA BAŞLIYOR.

Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email

Çukur & Yılmaz Hukuk Firmasında 2021-2022 Döneminde yasal staj ve yaz stajyeri başvurularımız 1 Mart 2021 itibariyle başlıyor. 

Başvurmayı düşünen adaylar, hukuk firmamızın genç meslektaşlarımıza yaklaşımını ve stajyerlerde aradığımız nitelikleri web sitemizin https://cukuryilmaz.av.tr/tr/bize-katilin/ sayfalarından öğrenebilirler. Sadece, gereken şartları taşıyan ve belirlenen sürede kariyer@cukuryilmaz.av.tr e.mail adresi üzerinden başvuran adayların başvurularını değerlendirmeye alabilmekteyiz.

Bu döneme İzmir veya İstanbul’da staj yapmak isteyen genç meslektaşlarımızın başvurularını değerlendiriyor olacağız. Staj başvurularında hangi şehirde staj yapmak istendiğinin de mutlaka belirtilmesi gerekmektedir.

Yasal staj başvurularını prensip olarak haziran 2021 ayına kadar kabul ediyor olacağız. Ancak ilk başvuranlarla ilgili değerlendirme ve görüşmelere hemen başlanacağı için, sınırlı sayıdaki stajyer kadromuzun hızla ve haziran ayından önce dolması sıklıkla yaşadığımız bir durumdur. Bu bakımdan, hukuk fakültesinden 2021 yılında mezun olacak yasal stajyer adaylarına başvurularını bir an önce yapmalarını tavsiye ediyoruz. Geçmiş yıllarda, normalde değerlendirmeye alabileceğimiz bazı adayların geç başvurmaları ve öncesinde kadromuzun dolması nedeniyle ofisimizde staj şansı bulamaması bizi üzen bir durumdur. Bu bakımdan, ilgilenen adayların en kısa zamanda başvurularını yapmasını bekliyoruz.

Yasal stajyerlerimize, staj dönemleri boyunca Çukur & Yılmaz Akademi içerisinde özel bir mesleki gelişim programı uyguladığımızı da belirtmek isteriz.

Ayrıca, halen İzmir’de yasal stajı devam eden stajyer avukat meslektaşlarımızdan, stajlarının kalan bölümü için yeni bir hukuk firması arayışında olanlar da bize 8 Mart 2021 tarihine kadar başvururlar ise, başvurularını İzmir ofiste mevcut bulunan stajyer avukat kadromuz içinde değerlendirme ihtimalimiz bulunmaktadır.

Yaz stajyeri adaylarının başvurularını da Nisan ayı sonuna kadar değerlendirmeye alabiliyoruz. Yaz stajyerlerimizin hukuk fakültesinde 2. veya 3. yıllarını tamamlamış olmaları ve yaz döneminde en az 1 ay kesintisiz staj yapacak olmaları şartını da arıyoruz.

Genç meslektaşlarımızın kariyerlerine ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaya devam ediyor ve bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin